Pawilon gastronomiczny

Czym jest pawilon gastronomiczny?

W przestrzeni miejskiej dziś niejednokrotnie można spotkać modułowy pawilon gastronomiczny. Jest on doskonałą alternatywą dla budynków na stałe osadzonych w gruncie. Ma ciekawą konstrukcję i przyciąga wzrok. Sam w sobie stanowi reklamę przedsiębiorstwa. Pawilony gastronomiczne, których jesteśmy producentem, są idealne dla małych i dużych firm. Taki pawilon można zaprojektować w taki sposób, by od razu kojarzył się z daną marką. Jest dobrym rozwiązaniem dla działalności prowadzonych sezonowo. Dokładamy wszelkich starań, by odpowiadał wszystkim potrzebom Klienta.

Oferujemy solidne i szykowne pawilony gastronomiczne

Pawilony gastronomiczne wykonane z lekkiej zabudowy pozwalają na przenoszenie ich w różne lokalizacje oraz ich rozbudowanie, co sprzyja rozszerzaniu działalności gospodarczej. Najczęściej wykorzystywane są jako restauracje, bary, bary szybkiej obsługi, puby czy stołówki. Nowoczesny i prestiżowy wygląd przyciąga wzrok potencjalnych klientów oraz gwarantuje 100% zadowolenia. Dzięki elementom ozdobnym o różnych kształtach i unikalnej konstrukcji wzmaga ciekawość i zainteresowanie budownictwem modułowym.

Mamy duże doświadczenie jako producent pawilonów gastronomicznych

Oferujemy fachowe doradztwo aby kolorystyka i logistyczne rozwiązania obiektu dostosowały się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwala nam na montaż pawilonów z pasją, pełnym zaangażowaniem i należytą starannością. Pawilony gastronomiczne oprócz instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej mogą być wyposażone w pomieszczenia oraz urządzenia sanitarne a także aneksy gastronomiczne. Istnieje możliwość wykończenia podłogi panelami lub wykładziną PVC.