pawilon handlowy

Zalety pawilonów handlowych

Stawiane przez nas kontenery handlowe wyróżniają się doskonałą jakością. Są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a zatem raz poczyniona inwestycja sprawdza się przez lata. W perspektywie wymaga mniejszych nakładów finansowych niż wynajem pomieszczenia w tradycyjnym budownictwie. Jako producent pawilonów handlowych funkcjonujemy na rynku już od kilkunastu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy całe mnóstwo projektów, które składają się na nasze duże doświadczenie. W każde zadanie w pełni się angażujemy, by móc z dumą oddać kontener w ręce Klienta.

Produkcja pawilonów handlowych to nasza specjalność

Produkcja pawilonów handlowych stanowi ciekawe wyzwanie, zwłaszcza że wiele projektów znacząco się od siebie rożni. To, co je łączy, to fachowe wykonawstwo oraz ich funkcjonalność. Pawilony handlowe, producentem których jesteśmy, stanowią ciekawe rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw. Zainteresowanie nimi jest coraz większe i trudno się temu dziwić, skoro mają tak wiele zalet. Można przypuszczać, że z czasem coraz większa grupa osób, będzie chciała postawić pawilon handlowy. Producent tego typu rozwiązań – firma P.H.U. Waldi – zaprasza do współpracy!

Zastosowanie pawilonów handlowych, których jesteśmy producentem

W pełni staramy się aby obiekt reprezentujący firmę przyciągał potencjalnych klientów. Prestiżowy wygląd, ciekawa kolorystyka i unikalne rozwiązania pozwalają nam trafić w gusta wszystkich klientów. Pawilony handlowe, biurowe, gastronomiczne, usługowe czy magazyny w lekkiej zabudowie, obudowane płytą obornicką dają możliwość przeniesienia obiektu w inne miejsce lub szybkiej ich rozbudowy, nie wymagają fundamentów. Zaletą tego typu obiektów jest szybki montaż, który trwa najczęściej od jednego do czterech dni, dobra izolacja cieplna, zastosowanie elementów wykończeniowych o różnych kształtach czy przeszklenia całych ścian.

Warto wybrać producenta pawilonów handlowych – firmę PHU WALDI

Ogromna wiedza i doświadczenie pozwala nam na fachowe wykonanie kontenerów z pasją, pełnym zaangażowaniem i należytą starannością. Oferujemy doradztwo w rozwiązaniu wszystkich problemów logistycznych. Pawilon możemy wyposażyć w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Stosujemy stolarkę wykonaną z PVC lub aluminium. Montujemy ściany działowe i oświetlenie oraz kompleksowo wyposażymy pomieszczenia sanitarne. Istnieje możliwość wykończenia podłogi panelami, wykładziną PVC. Cena zależna jest od upodobań klienta.